close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • POPRZEDNI STALI PRZEDSTAWICIELE

  • Ambasador Urszula Gacek

    Stały Przedstawiciel RP przy Radzie Europy
    od 3 lutego 2011 r. do 30 listopada 2014 r.

     

    Ambasador Piotr A. Świtalski,
    Stały Przedstawiciel RP przy Radzie Europy
    od 24 października 2005 r. do 31 sierpnia 2010 r.
     

    Ambasador Krzysztof Kocel,
    Stały Przedstawiciel RP przy Radzie Europy
    od 10 września 2001 r do 10 października 2005 r.
     

    Ambasador Marcin Rybicki,
    Stały Przedstawiciel RP przy Radzie Europy
    od 24 lutego 1997 r. do 15 sierpnia 2001 r.
     

    Ambasador Jerzy Regulski,
    Stały Przedstawiciel RP przy Radzie Europy
    od 4 maja 1992 r. do 31 stycznia 1997 r.
     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: